ruya tabiriwhm forumhosting
Mevcut resimler hastane ortamında çekilmiştir. Op.Dr. Alper Bayraktar muayenehane ortamında ameliyat gerçekleştirmemektedir.

MAKALELERİ

Op.Dr. Alper Bayraktar Yazıları Burada. Kendisine Soru Sorabilir, Yazdığı Yazılara Yorum Yazabilirsiniz.

Devamı

BURSA ESTETİK

Bursa'nın Estetik Cerrahi Sitesi...

Estetik Cerrahi ve Estetik hakkında bilmek istediğiniz herşey...

Giriş

AMELİYAT FELSEFESİ

Plastik cerrahi, sihir değil; ameliyattır. En iyi sonuca ulaşmak için ameliyattan önce ve sonra bilikte çalışmalıyız.

Devamı

Estetik Cerrahi ve Estetik

Estetik ve Plastik Cerrahi; İnsan vücudunda doğuştan gelen bozukluklar, yaşlanma ile ortaya çıkan sorunlar, kaza sonrası şekil bozuklukları, hastalık sonrası oluşan deformelerin çözümünü sunmayı hedeflemektedir.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Op.Dr.Alper Bayraktar

Op.Dr.Alper Bayraktar

Op.Dr.Alper Bayraktar hasta görüşmelerini ve tedavisini tamamlamış hastaların ameliyat sonrası kontrollerini Çekirge Cad. (INTAM) No:105/B / Aesthetic Bursa Estetik hizmet veren muayenehanesinde yapmaktadır.

Estetik Operasyonlar hakkında merak ettiğiniz tüm konularda kendisine sorularınızı iletebilirsiniz.

Görüşme randevunuzu almak, gün ve saatini belirlemek için klinik telefonlarından ekibimize ulaşılabilir, ulaşım park yeri ve muayene ücretleri konusunda bilgi alabilirsiniz.Hem sizin hem de Op.Dr.Alper Bayraktar'ın yoğun programı nedeniyle size vereceğimiz randevuyu bir gün öncesinden telefon ile teyit edeceğiz.Randevu gününüzde sizi bekletmemek ve kliniğimizde en iyi şekilde ağırlamak için ekimiz büyük özen gösterecek.

Yoğun ameliyat programı nedeni ile klinikte akşam saatlerinde hasta görüşmeleri yapan Op.Dr.Alper Bayraktar'a telefon ile direk ulaşmak ve görüşme öncesinde danışmak isterseniz klinik telefonlarından yine ekibimize bu talebinizi bildirebilirsiniz.

0224 233 57 00' ı her türlü sorununuz için arıyabilirsiniz.

Şu anda 11 konuk çevrimiçi

Hasta Yorumları

Op.Dr. Alper Bayraktar'ı birde hastalarından dinleyin.Yazılan Hasta Görüşleri Burada...

Devamı

 

Buna istinaden hastaların ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarının, web sayfasında yayınlanması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle "Ameliyat Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları"‘nı bu sayfada bulamayacaksınız

FOTOESTETİK

Estetik Cerrahi Merkezlerinin 12.05.2003 tarih ve 25106 sayılı "Güzellik ve Estetik Amaçlı Sağlık Kuruluşları Hakkında Yönetmeliğinin" 34. ve 24. maddeleri gereğince reklam, ilan ve web sayfası içeriklerine bazı kısıtlamalar getirilmiştir.

Aesthetic Bursa Estetik Çekirge Cad. (INTAM) No:105/B
Telefon: (224) 233 57 00
Online Randevu Almak için tıklayınız.

Online Randevu

Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.
E-posta adresinizi sistemimize kaydedin.Her kampanya hakkında bilgi sahibi olun.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Estetik Plastik Cerrahi ile ilgili merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz...
Tıklayın

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aesthetic Bursa Estetik
Çekirge Cad. (INTAM) No:105/B

Telefon: (224) 233 57 00
Fax: (224) 233 57 00

E-Mail