ruya tabiriwhm forumhosting
Mevcut resimler hastane ortamında çekilmiştir. Op.Dr. Alper Bayraktar muayenehane ortamında ameliyat gerçekleştirmemektedir.
Yazdır
PDF

Meme Ucu Estetiği

Meme ucu en sık rastlanılan sorunu, meme ucunun içeriye gömülü olmasıdır. Tıbbi literatürde “ inversiyon ” şeklinde tanımlanır. İnversiyon genellikle küçük göğüslü kadınlarda gözlenir. Beraberinde meme büyütme operasyonu da planlanıyor ise mevcut problem meme büyütme ameliyatı ile giderilmiş olur.

Ancak hastanın meme büyütme ameliyatı düşüncesi olmaksızın sadece meme ucunun probleminin çözümünü istiyorsa meme ucunun ameliyatı ile veya ameliyat olmaksızın sorunun çözümünü sağlayacak çeşitli yöntemler mevcuttur.

Meme uçlarında asimetriye de rastlanmaktadır. Bu durumlarda tercih edilen yöntem büyük meme ucunu küçülterek simetriyi sağlamak şeklindedir.

Meme ucuyla ilgili başka bir sorun da meme kanseri sonrası yeniden meme yapıldığı durumlarda yeniden oluşturulan meme dokusunda mevcut olmayan meme ucunun yeniden yapılmasıdır. Bu işlem içinde çok büyük çapta olmayan bir cerrahi işlem uygulanır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Aesthetic Bursa Estetik Çekirge Cad. (INTAM) No:105/B
Telefon: (224) 233 57 00
Online Randevu Almak için tıklayınız.

Online Randevu

Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.
E-posta adresinizi sistemimize kaydedin.Her kampanya hakkında bilgi sahibi olun.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Estetik Plastik Cerrahi ile ilgili merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz...
Tıklayın

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aesthetic Bursa Estetik
Çekirge Cad. (INTAM) No:105/B

Telefon: (224) 233 57 00
Fax: (224) 233 57 00

E-Mail