ruya tabiriwhm forumhosting
Mevcut resimler hastane ortamında çekilmiştir. Op.Dr. Alper Bayraktar muayenehane ortamında ameliyat gerçekleştirmemektedir.
Yazdır
PDF

Yüz Germe (Rhytidectomy)

S:Yüzümde hafifçe yaşlanmış bir görünüm var. Yüz germe operasyonu ile bu düzeltilebilir mi?

C:Size yapılabilecek en uygun müdahalenin belirlenebilmesi için bir plastik cerrahi uzmanı ile görüşmeniz gerekir. Yüz germe operasyonunda en iyi sonuçlar yüzün alt yarısının ve boyun bölgesinin sarktığı durumlarda elde edilir. Yaşlanmanın bazı işaretleri olan gözler ve alın bölgesindeki kırışıklıklarda daha değişik tedavi metodları kullanılır. Bu nedenle gözkapağı estetiği ve alın germe operasyonlarının belki de sizin için daha uygun olabileceği düşünülebilir.

S:Yüz germe operasyonu yaptırmayı düşünüyorum ama yüzümün sanki bir maskeymiş gibi gergin olmasını da istemiyorum. Bu mümkün müdür?

C:Çok doğal sonuçlar veren pekçok yüz germe teknikleri mevcuttur. Yüz germe operasyonu sonrasında anormal bir gerginlikte ameliyatlı yüz görünümü meydana gelmesi zaten kabul edilebilir bir sonuç değildir

S:Yüzümü gerdirdikten ne kadar sonra toplum içine çıkabilirim ?

C:Hastaların pekçoğu iki hafta içinde insanların arasına çıkabilecek derecede kendini iyi hissederler. Bununla birlikte subperiosteal teknik çok fazla ödeme neden olduğundan, bu teknikle opere edilen hastaların şişliklerinin geçmesi aylarca sürebilmektedir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Aesthetic Bursa Estetik Çekirge Cad. (INTAM) No:105/B
Telefon: (224) 233 57 00
Online Randevu Almak için tıklayınız.

Online Randevu

Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.
E-posta adresinizi sistemimize kaydedin.Her kampanya hakkında bilgi sahibi olun.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Estetik Plastik Cerrahi ile ilgili merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz...
Tıklayın

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aesthetic Bursa Estetik
Çekirge Cad. (INTAM) No:105/B

Telefon: (224) 233 57 00
Fax: (224) 233 57 00

E-Mail