ruya tabiriwhm forumhosting
Mevcut resimler hastane ortamında çekilmiştir. Op.Dr. Alper Bayraktar muayenehane ortamında ameliyat gerçekleştirmemektedir.

Estetik Plastik Cerrahinin İlgi Alanları Ve Vücuttaki Estetik Bölgeleri

I. Baş ve Boyun Bölgesi

Saç nakli, Alın ve şakak germe, Yüz germe, Kaş sarkıklığının giderilmesi, Gözkapağı sarkıklığı ve torbalaşmasının giderilmesi, Yüz kırışıklıklarının giderilmesi ve cilt yenileme; Dolgu maddeleri (Kollajen, Restylane, Softform v.b. suni maddeler, botox enjeksiyonları yada kişinin kendisinden alınan yağ dokusu enjeksiyonları (lipofilling) ile yapılabilir)

Laser Aşındırma (dermabrasion, peeling, kimyasal maddeler, meyve asitleri yada mekanik olarak yapılabilir), Yüz konturunun değiştirilmesi (çeşitli implantlarla yapılabilir),

Alt ve üst çenenin ileri veya geri alınması, Çene altı sarkıklıklarının giderilmesi, Çene ucunun konumunun değiştirilmesi, Yanak bölgesindeki çöküklük veya fazlalıkların giderilmesi, Kepçekulak deformitesinin giderilmesi, Burun şeklinin düzeltilmesi, Nefes alma güçlüğünün giderilmesi, Dudak inceltilmesi veya kalınlaştırılması.

II. Gövde Bölgesi

Meme büyütme, Meme küçültme, Meme dikleştirme, Karın sarkıklığının giderilmesi, Karın germe, Vücut dış görünümü, Kontur düzeltimi, Vakumla diyet ve egzersize dirençli inatçı fazla yağların alınması, "liposuction, liposculpture", Bacak, diz bölgeleri sarkıklığının giderilmesi, Kalça sarkıklığının giderilmesi.

III. Diğer Ameliyatlar

Laser uygulamaları, Damarsal cilt lekelerinin giderilmesi, Güneş etkisine bağlı cilt lekeleri, Benlerin tedavisi, Selülit tedavisi.

REKONSTRÜKTİF YADA ONARIM AMAÇLI AMELİYATLAR NELERDİR?
I.Baş Boyun Bölgesi
Saçlı, deri, alın, yüz ve boyun bölgesindeki doku kayıplarının giderilmesi, yaralanmalarının tedavisi, Kaş, göz çukuru ve gözkapağı onarımları, Kulak kepçesi onarımları, Burun, dudak onarımları, Yüz yaralanmalarının, hayvan ısırmalarının ve kemik kırıklarının, iyi ve kötü huylu tümörlerin tedavisi, Tükürük bezi hastalıklarının, dil tümörlerinin tedavisi, Halk arasında tavşan dudak ve kurt ağzı olarak bilinen dudak -damak yarığı ve doğum lekeleri gibi diğer doğumsal yüz anomalilerin tedavisi, Yüz felci sekellerinin tedavisi, Kaza, yaralanma ve yanıklara bağlı şekil bozukluklarının, fonksiyon kayıplarının, eski ameliyat ve yara izlerinin giderilmesi, Çene eklemi hastalıklarının tedavisi, Boyun tümörlerinin cerrahi tedavisi.
II. Gövde Bölgesi
Kapanmayan yaraların tedavisi, Eski yaralanmalar ve yanığa bağlı şekil bozuklukları, fonksiyon kayıplarının giderilmesi, Doğuştan olan göğüs duvarı şekil bozukluklarının düzeltilmesi, Deri ve derialtındaki iyi ve kötü tümörlerin tedavisi, Kız çocuklarında meme yokluğu, Meme gelişim bozukluklarına bağlı iri meme gibi deformasyonların ve meme asimetrilerinin düzeltilmesi, Erkeklerde meme büyüklüğünün (jinekomasti) giderilmesi, Kanser nedeniyle kaybedilmiş memenin yeniden yapılması, Bası yaralarının tedavisi, Dış cinsel organ anomalilerinin ve yaralanmalarının tedavisi, Cinsiyet tayin ameliyatları.
III. El, Önkol, ve Kol Bölgesi
El yaralanmalarını acil ve erken dönem tedavileri, Yapışık parmaklar, Fazla parmak, Eksik parmak gibi doğumsal anomalilerin düzeltilmesi ve fonksiyon kazandırılması, Eski yaralanma ve yanıklara bağlı şekil bozuklukları ve fonksiyon kayıplarının giderilmesi, El deri tümörlerinin tedavisi, El sinir felçlerinin tedavisi, sinir bası sendromlarının tedavisi.
IV. Ayak ve Bacak Bölgesi
Doku kaybına neden olan yaralanmaların, Deri ve yumuşak dokunun iyi ve kötü huylu urlarının tedavisi, Kapanmayan yaraların tedavisi, Şeker hastalığına bağlı kapanmayan parmak ucu ve ayak yaralarının tedavisi, Fil hastalığı (Lenfödem) gibi doğuştan yada sonradan olma görünüm ve yürüme bozukluğu yapmış hastalıkların tedavisi
V. Diğer Ameliyatlar
İyi ve kötü huylu doğuştan yada sonradan olan deri tümörlerinin tedavisi, Damarsal kaynaklı doğumsal anomilerin tedavisi, Tatuaj, eski yaralanma ve yanığa bağlı kötü izlerin giderilmesi, Parmak, saçlı deri, burun ucu, penis gibi kopan doku parçalarının mikroskop altında yerine konması (Mikrocerrahi), Yanıklar, radyasyon hasarı gören dokuların tedavisi, Doku genişletilmesi (Tissue expansion), ile eksik dokuların giderilmesi.

 

Aesthetic Bursa Estetik Çekirge Cad. (INTAM) No:105/B
Telefon: (224) 233 57 00
Online Randevu Almak için tıklayınız.

Online Randevu

Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.
E-posta adresinizi sistemimize kaydedin.Her kampanya hakkında bilgi sahibi olun.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Estetik Plastik Cerrahi ile ilgili merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz...
Tıklayın

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aesthetic Bursa Estetik
Çekirge Cad. (INTAM) No:105/B

Telefon: (224) 233 57 00
Fax: (224) 233 57 00

E-Mail